Načítání obsahu...

Prémie a bonus

Náborová prémie

V současné době nabízíme náborové “jednorázové prémie”* pro všechny nové zaměstnance, kteří u nás nastoupí v těchto profesích :

  • Bonus pro Svářeče 5.000,-
  • Bonus pro CNC programátory 5.000,-
  • Bonus pro Obráběče 5.000,-
  • Bonus pro Nástrojáře 5.000,-
  • Bonus pro Manipulanty do zinkovny 2.000,-

*Nárok  na prémii mají zaměstnanci, kteří odpracují celý měsíc bez pracovní neschopnosti a budou mít 100% docházku.

Volejte zdarma bezplatnou linku: 800 880 810

Náborová prémie
Personal fabric – agentura práce, a.s.
Prémie za zprostředkování

Prémie za zprostředkování

Máte přátele, kolegy nebo známé, kteří jsou ve své práci nespokojení a uvažují o změně? Nebo již delší dobu práci hledají? Chcete jim pomoci? Personal fabric vám za každého nového zprostředkovaného zaměstnance vyplatí náborovou prémii. Náborovou prémii ve výši 10 000,- Kč vám vyplatíme za každého zaměstnance v profesích svářeč CO2, zámečník se znalostí výkresů, kovoobráběč (včetně NC, CNC) a programátor CNC. Prémii vyplatíme nadvakrát. Dostanete dvakrát 5000,- Kč – vždy po 200 hodinách, které vámi zprostředkovaný zaměstnanec odpracuje. Náborovou prémii ve výši 5000,- Kč vám vyplatíme jednorázově za každého zprostředkovaného zaměstnance pro ostatní kvalifikované profese, jako je např. lakýrník, truhlář, elektrikář atd., který odpracuje 200 hodin. Náborovou prémii ve výši 2000,- Kč vám vyplatíme jednorázově za každého zprostředkovaného zaměstnance pro nekvalifikované profese, který odpracuje 200 hodin.

Jak tedy na to?

Pokud chcete někomu ze svých známých pomoci s hledáním vhodné práce, předejte na něj kontakt buď svému mistrovi, nebo přímo v kanceláři Personal fabric. Můžete také volat na bezplatnou linku 800 880 810.